سلام و عاشورا
119 بازدید
موضوع: الهیات و معارف اسلامی


        حسین جان می خواهم برای صعود جانم به عالم معنا ، نردبان بسازم ، پس بر تو سلام می کنم و سلام من به تو بوی تسلیم و عشق و اخلاص می دهد . سلام من به تو ، توسل به مقام بی بدیل توست و اعلام آشتی با راه و هدف و مکتب توست پس می گویم : السلام علیک یا ابا عبد الله .

همینقدر می دانم که تو پدر بندگان خدایی و جانت را برای زنده ماندن دین خدا فدا کردی و با ایثار خون خود و عزایزان و یارانت مسیر بندگی خدا را هموار ساختی و با دستگیری توست که عباد الله بندگی می کنند .

السلام علیک یابن رسول الله .

این سلام را با اشک همراه میکنم تا اعلام کنم تو پسر رسول خدا ، گل سر سبد عالم خلقت بودی و قرآن مودتت را اجر رسالت آن حضرت قرار داده بود ... آیا با کشتن تو اجر رسالتش را پرداخت کردند ؟!

السلام علیک یابن امیر المومنین و ابن سید الوصیین.

خدای عالم فقط یک نفررا امیر المومنین خواند تو پسرش و میوه دلش بودی و همو که سیادت و آقایی اوصیاء الهی یکی از فضیلت هایش بود اما امت پیامبر به انحرافی دچار شدند که تو را بغضا لاببیک کشتند ...

السلامعلیک یابن فاطمه سیده نساءالعالمین .

تو فرزند زهرایی که دردانه هستی است و سیادت زنان عالم بزرگترین شرافتش . من با توجه به مقام تو و مادرت از عمق جان سلامت می کنم در حالی که می دانم تو محصول تربیت این بزرگوارانی ، پس سلام ها را ادامه خواهم داد ...

دل نوشته همسر بنده عفت السادات اصفهانی