خون خدا
217 بازدید
موضوع: الهیات و معارف اسلامی


السلام علیک یا ثار الله ...

سلام بر تو ای خون خدا ، ای حسین : خونت به ناحق ریخته شد اما هدر نرفت و همچنان می جوشد و تا قیام قیامت ظالمین را خوار و نابود می کند ... آری خونت وسیله احیای دین الهی شد . پس خدا خونبهای توست .

ای دلدار من که یگانه و بی بدیلی و تعریف و تشبیهی برای تو نیست . دردناک است که تو با آن همه فضائل و کمالات با نقشه شوم و برنامه ریزی اهل نفاق این چنین تنها شده ای !!!

ومن اینجا با تامل و اشک خوف به تو سلام می دهم ، اشک خوفم از این بابت است که نکند اولیاء طاغوت و اهل باطل با نقشه ها ی شوم شان یعنی شبهه ها ، فتنه هایا با فریب پول و قدرت و شهرت و یا هزار نیرنگ دیگر مرا از تو جدا کنند .

پس مکث می کنم می خواهم جایگاه خودم را در واقعه عاشورا پیدا کنم . باید بدانم زهیرم ؟ حرّ ام یا سعید بن عبد الله ؟یا هنوز آمادگی یاری کردن شما را ندارم و اگر دعوتم کنید ، نصیحت می کنم و به جای بذل جانم ، اسب تند رو پیش کش می کنم (عبید الله بن حر جعفی ) یا این که مشغول تهیه آذوقه برای خانواده می شوم و دعوتتان را اجابت نمی کنم و دیر می رسم و هزار افسوس می خورم (طرّماح و یا ...

خدایا : نکند تعلق خاطرم به دنیا موجب شود صفم از صف ولی خدا ، جدا شود ؟ نقطه اتصالم به شما همین سلام ها ست پس باز میگویم سلام بر تو و آن روح هایی که در تو ذوب شدند و به مقام والای تو معرفت داشتند .و همراهی با تو را فوز و غنیمت شمردند و از حریمت جانانه دفاع کردند و به خاطر همراهی با تو به فوز عظیم نائل شدند .سلام من به همه شما ، سلامی دائمی است و برای ادامه حرکت به سوی خدا از شما مدد می طلبم .

{ دل نوشته عفت السادات اصفهانی همسر بنده )