اطاعت از ولایت در سخنان شهید ...
38 بازدید
تاریخ ارائه : 12/10/2013 11:44:00 AM
موضوع: الهیات و معارف اسلامی
 1. شما هم مثل من از امام اطاعت كنيد
  این قلب و نفس شما جایگاه خدا می‌باشد، نگذارید غیر از خداوند چیز دیگری در آن‌جا منزل گزیند، نفس خود را مهار کنید که خدای ناکرده اگر مهار نشود شما را نابود می‌کند شما را در [پرتگاه] سقوطی قرار می‌دهد که با هیچ‌ چیز جبران نمی‌شود به جز عذاب خداوند.
  آیا هنوز اطلاع ندارید که پیرمردی از سلاله‌ پاک پیامبران آمده و می‌گوید، اسلام را دوباره دریابید؛ آن را خوب بشناسید و ایمان آورید، آری! آن پیرمرد خستگی ناپذیر در جماران است؛ در این‌جا مسأله‌ای که اول از خانواده خودم بعد از اقوامم و بعد از ملت شریف شهید پرور ایران می‌خواهم، مسأله‌ امام  و اطاعت از امام امت خمینی کبیر است. آرزو دارم بعد از شهادتم همین‌طور که امر امام را اجرا کردم و به ندای او لبیک گفتم، شما هم به او لبیک بگویید.
  مادرم! از این ‌که داغ فرزند برای تو مشکل می‌باشد، ولی صبر کن که خدا با صابران است و خداوند را سپاسگزار باش، خوشحال باش که من امانتی بودم از جانب خداوند و هر لحظه می‌توانست آن را از تو بگیرد، ولی چه خوب که در این راه امانت را گرفت و این باعث خوشحالی شما باشد، هر وقت خواستید برای من گریه کنید برای مصیبت فرزندان حسین(ع) گریه کنید، زیرا هیچ مصیبتی بالاتر از مصیبت فرزندان حسین (ع )نیست.
  شهيد«ابراهيم شمس عزت» سال ١٣٤٥ دراستهبان متولد شد ودر25/١٢/١٣٦٣ در عمليات  بدر به شهادت رسيد.
  بقایای پیکر مطهر اين شهید بعد از 27 سال از طریق تبادل اجساد عراقی با شهدای ایرانی به ایران و زادگاهش، شهرستان استهبان منتقل و مراسم پرشکوه تشییع پیکرش درظهر عاشورای حسینی برگزار شد.